שוק מטבעות אהבה (24) יום שישי 26.5.24

אחד האירועים המשמחים, המרגשים והמזינים את הגוף והנפש, שקשורים ב מטבעות האהבה הוא שוק מטבעות אהבה שמתקיים מדי חודש והנה הגענו כבר לשוק ה24!

שוק מטבעות אהבה ה-24, שיתקיים ביום שישי 26.5.24 (מיקום יעודכן בקרוב), בשעות 12.00-16.00 משמש מרחב למפגש והנאה שבו נמכור ונקנה כל אשר נחפוץ, בינינו, רק תמורת מטבעות אהבה. יהיו דוכני אוכל מגוון למכירה, דוכנים של ספרים למכירה, דוכני תכשיטים מקוריים, דוכני יצירות מקוריות ועוד ועוד מכל מה שתבחרו להביא ולהציע למשתתפי השוק.

כדי לאפשר למי שטרם הספיק לצבור מטבעות אהבה ליהנות מהשוק החלטנו בתנועת הבית שלנו להעניק לכל מי שחדש ומגיע לאירוע 100 מטבעות אהבה ל"בזבוזים", ואלה לא יהיו ניתנים לצבירה בהמשך אלא ישמשו אך ורק לרכישות בתוך שוק מטבעות אהבה. קראנו להם "מטבעות סינדרלה…"

כשתבואו תבינו את הפלא הזה, שנוצר מתוך השימוש במטבעות אהבה. לראשונה תרגישו את העונג, השמחה והחדווה בהעברת מוצרים ויצירות מיד ליד תמורת מטבעות אהבה. תרגישו איך כל "עיסקה" נכנסת ללכם ללב, ממלאת אותו באנרגיה טובה שתישאר אתכם גם בהמשך.
אז הנה עוד סרטון ואחר כך עוד הסברים…

אז…תחשבו פתוח, תנו ללב לתת הצעות והביאו משהו למכור תמורת מטבעות אהבה. סיר בישול מיוחד? כריכים? תכשיטים שעיצבתם? אמנויות מסוגים שונים שתרצו שיעברו לאנשים?

או…שפשוט תבואו כדי לקנות, להיות יחד ולהמשיך לצמוח יחד אתנו כתנועה שבוראת עולם חדש בעשר האצבעות שלנו, של כולנו יחד. קהילה אחר קהילה, פעילות אחר פעילות, אנחנו צומחים ומבססים את הנוכחות המבריאה שאנחנו מביאים.

והכי כיף? גם וגם…

להצטרפות לשוק, שאלות ובירורים היכנסו לקבוצות הווטצאפ של האירוע:
https://chat.whatsapp.com/CkHY6Rm0XHWLcFtcufHvNB
https://chat.whatsapp.com/C1PRGBrnzy7HVioKvqNFvt

דילוג לתוכן